Online ingilizce kursu

Herkese İngilizce online ingilizce kursu klasik İngilizce eğitimlerinden farklı olarak tamamen pratiğe dayalıdır. Amaç konuşma becerisini ilk dersten itibaren güçlendirecek egzersizlerden faydalanarak 7'den 70'e herkesin kolaylıkla İngilizce diyaloglara hakim olmasını sağlamaktır. Eğlenceli görsel ve videolar eşliğinde hazırlanan konu anlatım dersleri, animasyonlar ile desteklenen konuşma pratikleri ve testler sayesinde ülkemizdeki en büyük eksikliklerden biri olan İngilizce anlama ve konuşabilme düzeyini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Online ingilizce kursu Herkese İngilizce tamamen ücretsizdir. Uluslararası düzeyde kabul görmüş birçok ing kursu tekniğini eş zamanlı olarak kullanan Herkese İngilizce derslerine başlamadan önce aşağıdaki videoyu izleyerek bu kursun nasıl çalıştığını, dersleri nasıl takip etmeniz gerektiğini ve sistemin işleyişini genel hatlarıyla öğrenebilirsiniz.

Önce bu videoyu izleyerek Herekese İngilizce ing kursu ile nasıl İngilizce öğrenilir anlayalım. Sonrasında aşağıdaki online İngilzce derslerine hemen başlayabilirsiniz!

Ücretsiz ing Kursu

Aşağıdaki ücretsiz ing kursu dersleri ayrı ayrı konulara ayrılmıştır. Her dersin içerisinde Konu Anlatımı, Konuşma Pratiği, Kelime ve Cümle Yapıları ve Mini Test ten oluşan 4 farklı aşama bulunmaktadır. Önce her derse ait konu anlatımı videosunu izlemeniz gerekmektedir. Daha sonra kendinize konforlu ve sessiz bir ortam oluşturarak konuşma pratiği aşamasına geçebilirsiniz.Konuşma pratiğini başarıyla tamamladıktan sonra kesinlikle bir süre dinlenmeli ve kendinizi tekrar hazır hissettiğinizde dersin web sayfasındaki görseller ile desteklenmiş cümle yapıları egzersizlerini çalışmalısınız. Kelime ve cümlelerin Türkçe karşılıklarını çalıştıktan sonra tekrar en başa dönerek Türkçe kısımlarını elinizle kapatıp kendiniz tecüme etmeye çalışın. Son aşama olan Mini Test'te karşınıza çıkacak olan çoktan seçmeli testi cevaplayarak yüksek puan almaya çalışın. 90 ve üzeri puan alamazsanız konu anlatımı videosunu tekrar izleyin ve testi tekrarlayın.

Herkese İngilizce online ingilizce kursu A1, A2, B1 ve B2 İngilizce seviyelerini kapsayacak şekilde planlanmış olup akıcı konuşmaya ağırlık verilen bir platformdur. Bu platform standard bir ing kursu olmayıp kısa sürede sonuçlar vermeyi hedeflemektedir.

Neden Online İngilizce Kursu?


İngilizce dünyaya açılan kapıdır. Ülkemiz dışında yaşayan milyonlarca insan ile iletişim kurabilmemiz için en önemli araç olan İngilizce, diğer diller ile kıyaslandığında dünyada en yaygın olarak kullanılan iletişim dilidir. İngilizce öğenebilmek için illa yurtdışına gitmek gerekli değildir. Büyük bütçeler ayırarak İngilizce kurslara kayıt olmak da kesin çözüm değildir. Önemli olan İngilizceyi gerçekten öğrenmek istemek, bunun için çaba harcama cesaretini gösterebilmek ve düzenli pratik yapabilecek kaynaklar bulmaktır.

İşte Herkese İngilizce Online ingilizce kursu herkesin sınırsız pratik yapabileceği ücretsiz bir İngilizce eğitim platformudur ve herkesin her zaman her yerde ulaşabileceği bir kaynaktır. Ücretsiz olması sebebiyle kişinin kendini büyük yatırımlar yapmadan önce test etmesine olanak sağlar.

Diyelim ki İngilizce öğrendim. Kendi paramı kazanabilir miyim?

Tabi ki. Akıcı bir konuşma İngilizcesi ile tüm dünyaya mal ve hizmetler satarak kendi gelirinizi kendiniz elde edebilirsiniz. Hizmet sektöründeki Upwork, Freelancer, Fiverr gibi platformlar vasıtasıyla dijital hizmet alışverişi yapabilirsiniz. Bunun için bir banka hesabınız olması ve aşağıdaki konulardan bir ya da birkaçında uzmanlaşmanız yeterli olacaktır.

  • Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

  • Ses Mühendisliği, Mix ve Mastering bilgisi

  • Görsel Tasarım işleri

  • Google Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları

  • Metin yazarlığı, tercüme hizmetleri

  • Video ve animasyon işleri

  • Seslendirme hizmetleri

  • Yazılım işleri ve web sitesi kurulumu

Bu işler zaten halihazırda Türkçe olarak Bionluk, Armut gibi Türk platformlarında yer alıyor ve birçok Türk genci bunlar üzerinden "freelancer" olarak kazanç sağlıyor. Siz İngilizceniz ile bir adım öteye giderek Dolar ve Euro gibi para birimleri ile kazanç elde edebilir ve kısa sürede hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.